piątek, 02 stycznia 2009
Sposób na zimę (2)

Zimą do krótkich kurtek nosimy grube rajstopy, na to legginsy i długie kozaki, a najlepiej marszczone, jak na pokazie Ricka Owensa na bieżący sezon. Tak między nami. Marszczone kozaki optycznie skracają nogi, więc najlepszym rozwiązaniem jest założenie legginsów w tym samym kolorze co buty. Jednolity kolor dołu znacznie wydłuży nogi.

źródło zdjęć: style.com

czwartek, 01 stycznia 2009
Sposób na zimę

Mój odwieczny problem - jak przetrwać zimę? Jak ogrzać głowę między czapką, a kołnierzem płaszcza? Co jeżeli poniżej jakiejś temperatury zawodzi i chusta i szalik? Szukałam wszędzie dobrego rozwiązania i znalazłam go na pokazie Maisona Margiela - w tym sezonie modelki prezentowały ubrania z ogromnymi golfami. Kolekcja dość mroczna, ale w modzie wszystko można interpretować na swój sposób :)  

źródło zdjęć: style.com

Taki golf można stworzyć samemu z ciepłego swetra i nosić na wierzch lub pod płaszcz czy kurtkę. W tym celu należy złóżyć sweter na szerokość rękawów, owinąć nim szyję i związać rękawy. Najlepszy będzie sweter kimonowy z szerokimi, długimi rękawami, które zwiększą objętość golfu.

I w drogę !

1 ... 6 , 7 , 8